ANL LOGO
advanced professional solutions


Kurumsal

ANL Endüstri, yapıştırıcı, yalıtım ürünleri ve endüstriyel aşındırıcı konularında her türlü özel isteğinizi ve talebinizi karşılayabilecek şekilde özel imalat hizmeti vermektedir. Sektörlerinin lider firmaları, özel proseslerinde, her zaman ANL çözümlerinden faydalanmaktadır. Bu güvence ye layik olmak ve bu sorumluluğu başarıyla yerne getirme devam edmek için ANL, sürekli gelişen, büyüyen, yeniliğe açık, teknolojiye hakim bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. ANL, gurur duyulan bir çalışma ve çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyar.

GENEL MÜDÜR YAZISI

Endüstriyel aşındırıcı ,yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri konularında 2004 yılından bu yana faaliyet göstermektedir

Otomotiv, beyaz eşya, inşaat, marin, elektronik optik sektörlerine yönelik aşındırma,yapıştırma ve yalıtım konularında ihtisaslaşan ANL,(kiss-cut),Die cut ve benzeri prosesleri kullanarak müşteri ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılayan, fonksiyonel endüstri çözümleri üretir.

Proje aşamasından, üretim ve lojistik aşamalarına kadar tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve doğru ürünü,doğru zamanda ,doğru şekilde ve en uygun şartlarda üretmeyi ilke edinmiş olan ANL ailesi olarak müşterilerimize sürekli yüksek standartlarda ürün sunuyoruz.

Bunun yanı sıra günümüzün gerektirdiği ürünlerimizde sürekli iyileştirme ilkesini benimseyip ürün kalite ve çeşitliliğini artırıyoruz.

Değerli ANL ENDÜSTRİYEL iş ortaklarımız,

Otomotiv başta olmak üzere sektörde girişimci olmayı özümseyerek 11 yılı aşkın süredir Sektörde varlığını devam ettiren ANL endüstriyel ilk günkü coşku ve tutkuyla hareket ederek yüksek performanslı iş sonuçları ile önemli başarılara imza atmaktadır.

ANL endüstriyel’in 2004 yılında başlayan yolculuğu günümüzde Otomotiv-Havacılık-Raylı sistem- Savunma Sanayi-Beyaz Eşya-Mobilya-Elektronik-Marin-Medical-Reklam ve Ambalaj Sektörlerinde ANL markası ile güçlü bir oyuncu haline gelmiştir.

ANL endüstriyel 2007 yılında stratejisini yenilemiş ve yapmış olduğu teknolojik makine yatırımları ile başta OEM’ler olmak üzere Global markaların ihtiyaçları için güçlü çözüm ortağı olmuştur.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ANL endüstriyel gelişmekte olan otomotiv endüstrisi kapsamında hammadde çeşitliliği ve 2014 yılında eklediği 1500 mm akrilik bant üretim hattıyla TÜRKİYE’de bir ilki gerçekleştirerek makine parkurunu sürekli arttırmaktadır.

ANL endüstriyel günümüzde kendisini önde gelen otomotiv ana sanayi ve yan sanayi üreticilerinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini,İleri mühendislik, dağıtım ve üretim metodları ile en üst düzeyde karşılayan bir üretici olarak kanıtlamış ve 2012 yılından itibaren ISO/TSE 16949 sertifikasyonuna sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Saygılarımla

İlyas ANNAÇ
Genel Müdür


Misyon & Vizyon & Kalite

Misyon

Otomotiv ve diğer sektörlerde ileri mühendislik, üretim ve lojistik tekniklerini kullanarak gelecekteki global müşteri ihtiyaçlarını belirleyen ve karşılayan lider firma olmak

Vizyon

Çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla süreçlerimizi sürekli iyileştirerek değerlerimizi yükseltmek

Kalite Politikası

Müşterilerimizin memnuniyet ve beklenti standartlarını sürekli arttırmak,güvenilir ürün ve hizmetleri en üst Kalite Seviyesinde sunmak ilkemizdir.

- Kalite yönetim sistemlerinin iyileştirilmesi ve sürekliliğini sağlamaktır
- Çalışanlarımızın kendilerini geliştirilmelerini ve faaliyetlere en üst seviyede katma değer yaratmalarına fırsat sunmak.
- Teknolojiyi takip ederek,müşteri beklentisine uygun ürünler sunmaktır


Değerlerimiz

Saygılı ve Etik olmak

Şirket misyon,vizyon ve kurallarını benimseyerek iş etiğine uygun hareket etmek, iç ve dış müşterilerimizle,toplumla ve çevreyle olan ilişkilerimizde saygı sınırları içinde ilişkilerimizi sürdürmek.

Müşteri Odaklılık

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi esas alarak,Firma konumunu daima en yüksek seviyede tutmak.

Yenilikçilik ve Girişimcilik

Sektör ve sorumluluk alanları ile ilgili yenilikleri ve modern uygulamaları takip ederek,fırsatları değerlendirebilen ve her zaman öngörülü kararlan alabilen sonuç odaklı bireyler olmak

Verimlilik

Kalite odaklı çalışmalarla ,Firmaya katma değer sağlayacak iş sonuçlarını ortaya çıkarmak

Sürdürülebilir Başarı ve Ekip Çalışması

Hedefleri karalılıkla uygulayan ve gelişime önem veren bireyler olarak iletişim ve bilgi akışını etkin bir şekilde sağlamak ve yüksek performanslı takımlar halinde biz bilinci ile gelecek odaklı çalışmak.


KİLOMETRE TAŞLARIMIZ

2004
Şirket Kuruluşu
2005
Dilimleme Hattının devreye alınması
2006
ISO/9001 Belgenin alınması
2007
Zımpara Hattının devreye alınması
2008
Koli bandı Hattının devreye alınması
2009
Maskeleme bandı Hattının devreye alınması
2010
Kiss-Cut Hattının devreye alınması
2011
Laminasyon Hattının devreye alınması
2012
ISO/16949 Belgenin alınmasıu
2013
Die-Cut Hattının devreye alınması
2014
Akrilik bant hattının devreye alınması
2015
Lazer kesim Hattının devreye alınması
2016
Hotmelt bant hattının devreye alınması