ANL LOGO
advanced professional solutions


Services

Anl Industries continues to serve their customers with the technological machine lines, equipments and educated staff about coating, laminating, cutting, slitting, assemblies, die cutting, kiss cutting, rewinding.

Coating

Şirkerimiz Coating Hizmeti vermektedir. Reklam, İnsanların alım duygularını harekete geçiren eylemler çok ilginç ve sıra dışı olmak zorundadır ANL bu ilginç ve sıra dışı tasarımların,yapıştırma ve şekillendirme işlemlerinde işlerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaktan haz duymaktadır..

Laminating

Şirketimiz Laminating hizmeti vermektedir. İş dünyasının en zorlu sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe tek bir başarı reçetesi vardır: Kazanmak için iyi yönet. ANL bu beklentiler doğrultusun da inşaat müşterileriyle paralel hareket etmektedir.


Cutting

Şirketimiz Cutting hizmeti vermektedir. Günümüz elektronik ürecilerinin kazanç şartı olan çok fazla üret ve global pazarı hedefle stratejisinin getirmiş olduğu mecburiyet hızdır.ANL bu beklentiler doğrultusun da Elektronik sektörünün taleplerini istenen hızla yerine getirir.


Slitting

Şirketimiz Slitting hizmeti vermektedir. Sektörün aşındırarak verdiği dizayn ve kesim makinelerinde kullanılan sarf malzeme taleplerini  optimum kalite ve hızda üretip üreticilerin taleplerini karşılıyoruz.


Assemblies

Şirketimiz Assemblies Hizmeti vermektedir. Hayatın her alanına giren bu ürünler günümüzde sanatsal şölene dönüşmüştür.Bu ürünlerin şekillendirilmesinde ürünlerimiz bu şölene katkı sağlamaktadır.


Die Cutting

Şirketimiz Die Cutting Hizmeti vermektedir.Ülkemizin lokomotif sektörlerinden Beyaz Eşya golobal talepler neticesinde teknolojik,dizayn,çevre duyarlılığı,ekonomiklilik ve bunun gibi bir çok gelişmeler neticesinde dinamik bir üretim anlayışını sektöre adapte etmiştir.Bu talepleri ANL üretici firmalarla birlikte dinamik bir anlayışla karşılamaktadır.


Kiss Cutting

Şirketimiz Kiss Cutting Hizmeti vermektedir.Modern ve geleneksel mobilya üreticilerinin farklılaşan talepleri vardır.ANL bu farklılaşan taleplerden büyük haz alarak esnek çözümler sunup müşterilerine ekonomiksel ve dizaynsal kazançlar sunar.​


Rewinding

Şirketimiz Rewinding Hizmeti vermektedir. Entegre bir organizasyon, Pazar şartlarına hızlı adaptasyon, operasyonların etkin yönetilmesi, kalite ve müşteri hizmetleri… Bunlar otomotiv sektörünün başlıca başarı kriterleri. ANL bu beklentiler doğrultusunda otom