ANL LOGO
advanced professional solutions


İnsan Kaynakları

ANL Endüstri, bünyesinde istihdam ettiği her çalışanın kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmayı firma prensibi haline getirmiştir. Eğitimli ve vizyon sahibi, her birey önce işini, sonrada çevresini şekillendirip, gelişime destek olur.

Bize Mesaj Gönderin

Thank you. We have received your message and will contact you back shortly.
Something went wrong. Please contact us via email or phone. We truly apologize for the inconvenience.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız. İnsan Kaynakları’nın Misyonu:

Gıda sektöründe öncü bir kuruluş olan ANNAÇLAR, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, ANNAÇLAR'IN gıda sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır. insan Kaynakları’nın Vizyonu: