ANL LOGO
advanced professional solutions


Sectors

ANL Industries work with leading companies from a wide range of sectors with its products and services. With inovative solutions and permanent applications , Anl is always the shining star of leading companies.

Entegre bir organizasyon,  Pazar şartlarına hızlı adaptasyon, operasyonların etkin yönetilmesi, kalite ve müşteri hizmetleri… Bunlar otomotiv sektörünün başlıca başarı kriterleri. ANL bu beklentiler doğrultusunda otomotiv müşterilerine hizmet vermektedir.


Modern ve geleneksel mobilya üreticilerinin farklılaşan talepleri vardır. ANL bu farklılaşan taleplerden büyük haz alarak esnek çözümler sunup müşterilerine ekonomiksel ve dizaynsal kazançlar sunar.


Ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri olan Beyaz Eşya Sektörü, global talepler neticesinde teknolojik, çevre duyarlılığı, ekonomiklilik ve dizayn gibi bir çok gelişime uyum sağlayabilmek için dinamik bir üretim anlayışını sektöre adapte etmiştir. ANL, üretici firmalarla aynı anlayışı benimseyerek, ihtiyaçlara bu doğrultuda cevap vermektedir.


ANL  sektörün gereksinim duyduğu standartlarda üretim yaparak, müşreti memnuniyeti esasına dayalı olarak çalışmaktadır.


Yat sektörü zevki yansıtır; farklı zevkler, farklı talepleri doğrurur. ANL bu talepleri hızlı ve uygun çözümlerle destekler.


İş sektörünün en zorlu sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe tek bir başarı reçetesi vardır: Kazanmak için iyi yönet. ANL bu beklentiler doğrultusunda inşaat sektörü ile paralel hareket etmektedir.


Günümüz elektronik üreticilerinin kazanç şartı olan çok fazla üret ve global pazarı hedefle stratejisinin getirmiş olduğu mecburiyet hızdır. ANL bu beklentiler doğrultusun da Elektronik sektörünün taleplerini istenen hızla yerine getirir.


Havacılık sektörü güven ve konforu bir arada talep eder. ANL bu talepleri müşteri beklentileri doğrultusunda yerine getirir.


İnsanların alım duygularını harekete geçiren eylemler, çok ilginç ve sıra dışı olmak zorundadır. ANL bu ilginç ve sıra dışı tasarımların yapıştırma ve şekillendirme işlemlerinde işlerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan ürünleri, reklam sektörüne sunmaktan haz duymaktadır.


Ambalaj ürününüze değer katar, ANL paketleme bantları ile bu değere ufakta olsa bir katkıda bulunuyoruz.


Makine


Savunma sanayi