Hizmetlerimiz

ANL Endüstri, coating, laminasyon, cutting, slitting, assemblies, die cut, kiss cut, rewinding konularında teknolojik makine hatları, ekipmanları ve eğitimli kadrosu ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

coating

Coating

"ANL Endüstriyel, bir çok sektöre Coating hizmeti vermektedir. ANL endüstriyel, bu üretim hattında köpük, ağ, tissue, pet, pp taşıyıcılı ve düz transfer bantları üretmektedir. Üretilen bu bantlar otomotiv, inşaat, yatçılık, mobilya, reklamcılık vb. birçok sektöre hitap etmektedir. Tek ve çift taraflı bant gruplarında hotmelt, akrilik, su bazlı tutkallar kullanılarak ürün grupları daha da çeşitlendirilmektedir. Şirkerimiz Coating Hizmeti vermektedir. Reklam, İnsanların alım duygularını harekete geçiren eylemler çok ilginç ve sıra dışı olmak zorundadır ANL bu ilginç ve sıra dışı tasarımların,yapıştırma ve şekillendirme işlemlerinde işlerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaktan haz duymaktadır.."

laminasyon

Laminating

"ANL Endüstriyel bünyesinde üretilen bant grupları, tedarik edilen sünger, epdm, eva, polietilen vb. gruplarla lamine edilerek, müşterinin istemiş olduğu ebatlarda ve şekillerde kesilmektedir. Laminasyon prosesinde üretilen ürünler, bir çok sektörde, izolasyon parçaları olarak görev görmektedir."
31

Die Cutting

Şirketimiz Die Cutting Hizmeti vermektedir.Ülkemizin lokomotif sektörlerinden Beyaz Eşya golobal talepler neticesinde teknolojik,dizayn,çevre duyarlılığı,ekonomiklilik ve bunun gibi bir çok gelişmeler neticesinde dinamik bir üretim anlayışını sektöre adapte etmiştir.Bu talepleri ANL üretici firmalarla birlikte dinamik bir anlayışla karşılamaktadır.


28

Kiss Cutting

"ANL Endüstriyel, üretimini gerçekleştirmiş olduğu tek ve çift taraflı bant grupları ile tedarik edilen bant gruplarına, müşteri taleplerine uygun olarak, kiss-cut kesim formatında ürünler üreterek, sektöre endüstriyel çözümler sağlamaktadır. ANL Endüstriyel, üretimini gerçekleştirmiş olduğu tek ve çift taraflı bant grupları ile tedarik edilen bant gruplarına, müşteri taleplerine uygun olarak, kiss-cut kesim formatında ürünler üreterek, sektöre endüstriyel çözümler sağlamaktadır.